Ota yhteyttä

OmaKamu ry

Marjaniementie 74
(Iiris-keskus)
00930 Helsinki

Pekka Puukko
Toiminnanjohtaja

pekka.puukko@omakamu.fi 

p. 050 5438383

 

Sanna Temisevä
vastaava toiminnanohjaaja
sanna.temiseva@omakamu.fi
p. 050 542 8383

 

Viestintä

Ronja Koistinen 
viestintäkoordinaattori
ronja.koistinen@omakamu.fi
p. 050 378 8055

Helsinki

Eeva Airikkala
toiminnanohjaaja
eeva.airikkala@omakamu.fi
p. 050 546 8383

Vantaa & Helsinki

Hanna Karosto
toiminnanohjaaja
hanna.karosto@omakamu.fi
p. 0503788866

Espoo

Janita Popa
toiminnanohjaaja
janita.popa@omakamu.fi
p. 050 301 2106

Heli Pietikäinen
toiminnanohjaaja
heli.pietikainen@omakamu.fi
p. 050 301 2106

 

Lahden seutu

Päivi Vainio
koordinaattori
paivi.vainio@omakamu.fi
p. 044 772 5019

Hämeenlinna

Elisa Jokinen
vapaaehtoistoiminnan koordinaattori elisa.jokinen@hameensetlementti.fi
p. 050 591 8524

Tampere

Anne Koivusalo
OmaKamu-toiminnan koordinaattori
anne.koivusalo@mll.fi
p. 0447378147

Oulu

Pipsa Niskakoski
OmaKamu-toiminnan koordinaattori
pipsa.niskakoski@parastalapsille.fi
p. 0504007895

You are currently viewing a placeholder content from Google Maps. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.

More Information

Ota yhteyttä

Tilaa OmaKamu-uutiskirje sähköpostiisi!

Haluatko tukea toimintaamme, mutta sinulla ei tällä hetkellä ole mahdollisuutta siihen? Tue toimintaamme tilaamalla uutiskirjeemme ja kertomalla toiminnastamme. Lähetämme kuulumisiamme korkeintaan kerran kuukaudessa. Tilauksen voi perua milloin tahansa.